ביטוח סייבר

שאלות ותשובות

לפני הכל, חשוב להבין מה זה סייבר: 
סייבר פירושו רשת האינטרנט והמרחב הווירטואלי, הכולל אתרי אינטרנט (רשתות חברתיות, אתרי חדשות, יוטיוב וכד’) ומכשירים חכמים המחוברים לאינטרנט (סמארטפונים, מחשבים, טלוויזיות חכמות וכד’). 
לפיכך, מתקפת סייבר היא מתקפה על העולם הווירטואלי שלנו. 

פושעים בעולם הווירטואלי נקראים “האקרים” ומתקפותיהם נקראות “תקיפות סייבר”. תקיפה כזו מתבטאת לרוב כגניבה של מידע מסוים (למשל תמונות אישיות, פרטי חשבון בנק, מידע רפואי רגיש ועוד), הסבת נזק למכשירים החכמים ואף נזק כספי (הממוצע לסחיטה כספית באירוע סייבר הוא כ- 2,000$). 
בשנה האחרונה בלבד חלה עליה של כ- 600% בהתקפות הסייבר בעולם. 

רוגלה – תוכנת ריגול שמטרתה איסוף מידע רגיש על אדם או על ארגון ללא ידיעתם. התוכנה עשויה לשלוח מידע זה לישות אחרת ללא הסכמת המשתמש, ו/או להשיג שליטה במכשיר ללא ידיעת המשתמש

סוס טרויאני – נוזקה המוחדרת להתקן קצה תוך התחזות לקובץ תמים במטרה ליצור דלת אחורית לרשת הארגון ולהדליף מידע אל מחוץ לארגון

וירוס – תוכנה החודרת למחשב באופן סמוי, משתמשת במשאבי המחשב כדי להעתיק ולהפיץ את עצמה, ולרוב פוגעת בפעולה התקינה של המחשב הנגוע. בדרך כלל הווירוסים מוסווים כקבצים תמימים, אולם כאשר המשתמש פותח את הקובץ המצורף הוא מדביק את המערכת שלו בווירוס. וירוס עשוי להפיץ את עצמו למחשבים נוספים בדרכים שונות ובכך לשכפל ולהעצים את פגיעתו

תולעת מחשב – נוזקה המשכפלת את עצמה דרך הרשת ללא תלות בווירוס או בתוכנה נוספת ומפיצה את עצמה באופן עצמאי תוך שהיא מדביקה מחשבים אחרים. בניגוד לווירוס, שדורש הפעלה של קובץ או תוכנה נגועים, התולעת מפיצה את עצמה בצורה עצמאית על גבי רשתות פנימיות או רשת האינטרנט. דוגמה טיפוסית היא תולעת, שלאחר הדבקת המחשב שולחת את עצמה לכלל כתובות האי-מייל השמורות במחשב ומעמיסות על התקשורת ברשת. תופעות לוואי אפשריות של תולעת הן מחיקות קבצים ושליחת קבצים בדוא”ל מהמחשב הנגוע

רישום הקשות KeyLogger חומרה או תוכנה, המאפשרת ניטור פעולות של המשתמש באמצעות הקלטת פעולות ואירועים של המקלדת, כגון ססמאות, קודי גישה, תכתובות רגישות ועוד. הנוזקה תותקן על תחנת הקצה בעקבות לחיצה על הודעת פישינג המכילה קישור/צרופה, גלישה באתר זדוני או אתר שנפרץ, ניצול חולשה בדפדפן ועוד.

לפי הסטטיסטיקה, כל 39 שניות מתרחש אירוע סייבר בעולם!

הטכנולוגיה היא חלק מרכזי בחיי היום-יום שלנו. לא משנה אם מדובר על הדרך בה אנו מתקשרים, קונים או לומדים, אנחנו מסתמכים על הטכנולוגיה: צ’אט עם חברים ברשתות החברתיות, התכתבויות וואטסאפ, צפייה בנטפליקס או התעדכנות במיילים של העבודה. מפתיע לגלות כמה אנחנו חשופים לפושעים ברשת בגלל פעולות פשוטות אלה. 

ההישענות על האינטרנט ועל מכשירים טכנולוגיים אמנם הפכה את כולנו למחוברים האחד לשני, אבל גם הותירה אותנו, את המידע ואת הילדים שלנו חשופים לסכנות חדשות. לכן חשוב שתהיה לנו יכולת להתמודד עם האיומים, כולל היכולת לשלם כופר. ביטוח סייבר פלוס נוצר במיוחד כדי להעניק לך ולמשפחה שלך מענה וסיוע במקרה של מימוש האיום. 

בעזרת מוקד מומחי הסייבר הייחודי שלנו תוכל לקבל סיוע וליווי בכל הקשור לפריצה, חסימת מידע ואיום של דרישת כופר. המוקד זמין 24/7. 

הביטוח נוצר כך שמצד אחד יכסה ויסייע לך ולמשפחה; ומצד שני יהיה במחיר הוגן ושווה לכל כיס. 
סייבר פלוס מוצע בשלושה מסלולים לבחירה, כאשר שלושתם מעניקים לך הגנה מלאה מפני שלושה אירועים:

  1. הונאות וגניבת כספים ברשת האינטרנט – סיוע ופיצוי במקרה של הונאה פיננסית על פי תנאי הפוליסה
  2. אובדן נתונים ונזק למכשירים עקב מתקפת סייבר – סיוע וטיפול בכל נעילה או שיבוש של המידע במכשירים הניידים, על פי תנאי הפוליסה 
  3. דרישת כופר – ניהול המו”מ ופיצוי במקרה הצורך לפי תנאי הפוליסה 

עכשיו נותר לך רק לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך: מסלול יחיד למקרה שתרצה לבטח רק את המכשירים האישיים שלך; מסלול משפחה המאפשר לבטח את כל המכשירים של המשפחה הגרעינית שלך; או מסלול מורחב המאפשר ביטוח כל מכשירי המשפחה וגם ביטוח מפני הסכנות להן הבית שלכם חשוף. 

אתה עומד להיות מופתע לטובה 

לכל חבילה המחיר שלה, המחולק ל- 12 תשלומים: 
חבילה אישית – סה”כ 150 ₪ לשנה
חבילת משפחתית – סה”כ 225 ₪ לשנה
חבילה מורחבת- סה”כ 300 ₪ לשנה

לרכישה מהירה אונליין >>

מכיוון שחשוב לנו למקסם את יכולת הגלישה הבטוחה לילדים ולהגן על המשפחה מהסכנות ברשת, החלטנו לכלול בכל פוליסה שתי הגנות נוספות בחינם:

טוביה – עוזר דיגיטלי חכם המלווה ומסייע בקלות למשפחה להגביר את ההגנה על עצמה ברשת. 

אפליקציית שורנס – אפליקציה ייחודית המאפשרת לכם לבצע סריקה של כל המכשירים המחוברים בבית, להתריע מפני סכנות אפשריות ולטפל בסכנות אלו בצורה מהירה ופשוטה.
האפליקציה מאפשרת גם הגשת תביעה או פניה למוקד המומחים במקרה של אירוע – והכל בקלות ובפשטות. 

 

לפי תנאי הפוליסה, ההשתתפות העצמית של בעל הפוליסה הנו 200 ₪ לאירוע 

לכל חבילה יש סף פיצוי שונה.
לפירוט הסכומים וההגבלות קראו את תנאי הפוליסה: לחץ כאן

בוודאי!
התשלום מתבצע בכל חודש, כך שאתה יכול לעצור את הביטוח בכל רגע. 

במקרה של אירוע תוכל לקבל סיוע ראשוני בפניה למוקד המומחים שלנו בטלפון 6046*, או באמצעות האפליקציה של שורנס