המגזין שלנו

כל מה שמעניין לדעת

המגזין שלנו

ביטוח חקלאי מחבקת את קהילות הקיבוצים והישובים שנפגעו בדרום

האגודה פועלת בהיערכות מיוחדת ובזמינות גבוהה לסיוע לתושבי הקיבוצים והישובים  שנפגעו בשבת השחורה ובימי הלחימה שאחריה ומעניקה סיוע מיוחד בייעוץ, הכוונה ופתרון בעיות דחופות בהתאם לצרכים שעולים, בדגש על התמודדות עם בעיות בנושאי הרכוש שנפגע.

פזית כהן חזות, מנכ״לית ביטוח חקלאי, מספרת שלצד הפעילות המיידית שלנו להקלה במעט על הפגיעה בתושבי העוטף, אנו מחויבים ללוות את התושבים בתהליך השיקום הארוך שעוד צפוי להם בתקופה זו וגם לאחר תום המלחמה.

"הייחודיות שלנו, מתן פתרונות ביטוחים המותאמים אישית ועסקית ללקוחותינו"

מאת פזית כהן חזות, מנכ”לית ביטוח חקלאי,

האגודה, בבעלות כ – 280 קיבוצים ומושבים שיתופיים, והשנה תחגוג 85 שנה לפעילותה.
מטרתה לספק פתרונות ביטוח מותאמים אישית ועסקית במרחב הקיבוצי, בשנים האחרונות עם העליה במקרי טרור חקלאי ופשיעה חקלאית, יחד עם שינויים בלתי צפויים באקלים בישראל, הקיבוצים נמצאים בחזית של מקרים אלו ולכן נדרשת עבורם הגנה ביטוחית הולמת.
פזית כהן חזות:” מטרתנו היא בראש ובראשונה לטפל באופן יעיל ומהיר בלקוח עם קרות אירוע ביטוחי, להיות שם עבורו ויחד עם זאת לבחון אפשרויות של ניהול הסיכונים העתידיים בכדי למנוע ולצמצם את האירוע בפעם הבאה. התפקיד שלנו הוא לייצר ערך יומיומי ופתרונות ביטוח מתקדמים ללקחותינו, להיות פרואקטיביים ועם היד על הדופק במציאות המשתנה שבה הכלכלה והחקלאות עוברים שינויים ולהתאים עצמנו”.

ביטוח אלמנטרי קצת אחרת: הצצה לעולם ביטוחי הקיבוצים והתעשייה הקיבוצית

מאת עו”ד ליטל ענבר סמנכ”לית ומנהלת האגף לביטוח כללי, ביטוח חקלאי
עוסקת בתחום הביטוח הכללי באופן בלעדי תוך התמקדות באוכלוסייה ובתעשייה הקיבוצית. בהקשר זה, יש לציין, כי אוכלוסיית
הקיבוצים מהווה אמנם פחות מ 2% מאוכלוסיית מדינת ישראל, אולם תפוקת התעשייה הקיבוצית גבוהה באופן יחסי ומהווה למעשה יותר מ- 9% מכלל תפוקת התעשייה הישראלית. עיקר הפעילות מרוכז בשלושה ענפים: פלסטיקה וגומי, מזון ומשקאות, מתכת ומכונות. מדובר בעיקר בעסקים גדולים עם היקפי פעילות משמעותיים בארץ ובעולם.

"נזקים של מיליונים מהפשיעה החקלאית"

ביטוח חקלאי מסיים שנה מורכבת לכל המשק הכלכלי אך מנכ”ל החברה אלעד שלף נשמע אופטימי “הצלחנו להתמודד עם משבר הקורונה בצורה טובה ואנחנו נערכים לקראת 2021 אך אין ספק כי המשבר השפיע על כולם”. אחד מהתחומים העיקרים של החברה, ביטוחי בקר ורפתות “בשנה האחרונה הרחבנו את בסיס השיפוי בפוליסה ויצרנו הרחבה משמעותית של פיצוי בגין תפוקת חלב”.

כתבת ראיון עם אלעד שלף, מנכ”ל ביטוח חקלאי במגזין משק הבקר והחלב.

הפלוס שלך בעולם הביטוח!

“ביטוח זה לכאורה נורא משעמם”, אומר לנו אלעד שלף, מנכ”ל ביטוח חקלאי. להבדיל מלא מעט רכישות אחרות, זו רכישה שלא מביאה איתה תמורה מיידית. אתם משלם כסף ומקבל דף נייר, מלא במשפטים מסובכים. עבור רוב הצרכנים, ביטוח זו רכישה שעושים מתוך הכרח ורק רוצים לסיים איתה. אבל זו עדיין הוצאה הכרחית ושכבת הגנה חשובה עבור כל משק בית ועסק.

פתרונות ביטוחיים חדשניים לסיכונים במגזר החקלאי

ביטוח סייבר לתעשייה הקיבוצית, ביטוח לנזקים פיננסיים ברפתות, ביטוח ייעודי לגידולי קנביס, ביטוח אחריות מקצועית וביטוחי דירקטורים לחברות שעוסקות באגרו-טק. “ביטוח חקלאי” מכניסה בשנה האחרונה לפורטפוליו ההצעות שלה מספר חידושים שטרם נראו בתחום | אסף לבנון, מגזין חקלאות, דה מרקר אוגוסט 2019

 

לפרטים נוספים 8088*